Haber

Salihli Anka’dan çifte şampiyonluk

Phoenix, Manisa’nın Salihli ilçesinde Spor Manisa’da düzenlenen Yılmaz Korap Futbol Turnuvası’nda kulübü çifte şampiyonluk kazandı. Turnuvada Anka Spor U-11 ve U-12 grupları şampiyon oldu.

Yunusemre Belediyespor’un merhum kurucu yöneticisi Yılmaz Korap anısına düzenlenen Yılmaz Korap Futbol Turnuvası, Evrenos Kasap Emin Kaçar Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Salihli Anka Spor Kulübü 2011 kategorisinde 12, 2012 kategorisinde ise 10 takımla şampiyon oldu. 2011 kategorisinde 2. Manisa Yıldız Spor Kulübü, 3. Manisa Şehitler Spor Kulübü, 4. Turgutlu Ege Spor ve 2012 kategorisinde 2. İzmir Altıngenç Spor Kulübü, 3. Manisa Yıldız Spor Kulübü ve 4. Akhisar Belediyespor oldu.

Salihli Anka Spor Kulübü olarak ara tatili çok iyi ve verimli bir şekilde değerlendirdiklerini anlatan Kulüp Teknik Direktörü Nurullah Akyıldız, “Geçen hafta 32 takımın katılımıyla düzenlenen turnuvada Altınordu Spor Kulübü 3. olurken, U-11’imiz de oldu. Manisa’da düzenlenen turnuvada U-12 ve U-12, “Bu da çalışmalarımızın doğru yolda olduğunu ve iyi gittiğini gösteriyor” dedi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu