Haber

Yeşilçam’ın Ünlü Yıldızı Sibel Turnagöl’ün Yeni İşini Görenler Şok Oldu

Yeşilçam’ın güzel oyuncusu ve ‘Mankenlerin Kraliçesi’ Sibel Turnagöl, halkın gözünden uzakta yaşamaya karar verdiği hayatında yeni mesleğiyle görenleri şaşırttı.

55 yaşındaki eski Yeşilçam yıldızının yeni mesleğini görenler şaşkına döndü. Sibel Turnagöl, 16 yaşındayken katıldığı güzellik yarışmasında “Modellerin Kraliçesi” seçildi.

Modelliğin ardından oyunculuğa başlayan Turnagöl, oyunculuk kariyerine Kadir İnanır’la birlikte rol aldığı Sen Türkülerini Söyle filmiyle başladı.

Kerem Alışık’la yaşadığı aşkla çok konuşulan ünlü isim, Kerem Alışık’tan boşandıktan sonra 2012 yılında Mehmet Çelik ile evlendi. Bu evlilikten sonra hayatını halkın ilgisinden uzakta yaşamaya karar verdi.

Şişli’de moda evi işlettiği bilinen ünlü isim, yeni mesleğiyle gündeme geldi.

Ünlü isim “Maslak Sofra” adında bir restoran açtı. Bu restoran Maslak’ta Oto Sanayi Sitesi’nde yer almaktadır. İşvereni olduğu bu restoranda çalışma tarzıyla görenleri şaşırtıyor.

Turnagöl bu restoranda her şeyi yapıyor. Bazen sobanın başına oturup yemek pişiriyor, bazen sipariş alıp servis yapıyor, masaları temizleyip siliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu