Haber

AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak? AÖF kaydı nasıl yenilenir?

AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak? AÖF kaydı nasıl yenilenir? Adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Bilindiği üzere AÖF final sınavları 10-11 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. Adaylar, sınavları tamamladıktan sonra AÖF’in kayıt yenileme tarihlerini arıyor. Peki, AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak? AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖF Bahar Dönemi sınavları ne zaman yapılacak? Detaylar burada…

AÖF KAYITLARI NE ZAMAN YENİLENECEK?

Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat 2023 Pazartesi günü başlayacak ve 24 Şubat 2023 Cuma günü saat 23:59’da sona erecektir. Adayların kayıt yenileme işlemlerini tamamlayabilmeleri için öğrenim ücretlerini ilgili tarihlerde ödemeleri gerekmektedir.

Ders seçimi yapılmadan önce bankada ödeme bilgileri oluşturulmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yenileyemeyeceklerdir.

E-DEVLET AÇIKÖĞRETİM KAYITLARI NASIL YENİLENİR?

Kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat 2023 ile 24 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında yapılabilecektir. Online başvuru işlemleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr? e-Devlet şifresi üzerinden yapılacaktır. Adayların başvuru yapabilmeleri için eğitim bilgilerinin MEBBİS/YÖKSİS sisteminde yeni olması gerekmektedir.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

AÖF Bahar Yarıyılı Ara Sınavları 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde, Bahar Yarıyılı Final Sınavları ise 27-28 Mayıs 2023 tarihlerinde AÖF sınav merkezlerinde yapılacaktır.

gungoren-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu